DINENISO13485-2010Temsilcisi olduğumuz ERGOLİNE’ da mutlak kalite en önemli önceliktir. Cihazlarımızı kullananların güvenini ancak bu şekilde tam ve eksiksiz olarak kazanabiliriz. ergoline teknik mükemmelliyet ve uzun ömür için global olarak bilinen bir markanın kapsamlı güvenliğini sunar. Beyan ettiğimiz kurumsal hedefimiz yüksek hassasiyet, performans ve güvenilirlik ile karakterize ekonomik ve ekolojik süreçler kullanarak en yüksek kalite düzeyinde uzun ömürlü ürünleri üretmek ve pazarlamaktır.

DIN ISO 9001-2000 ve DIN ISO 13485:2003 uyarınca onaylı kapsamlı bir kalite güvence sistemi sadece güvenilir şekilde çalışan sistemlerin iletilmesini garanti eder. Tüm tıbbi ürünlerimiz CE işaretini taşır ve Tıbbi Cihaz Direktifi 93/42/EEC gerekliliklerini karşılar.

Tüm ergoline ergometreleri sadece Bitz’deki (Baden-Württemberg) şirket merkezimizde geliştirilir ve üretilir. Kalite, dayanıklılık, yenilikçilik – bunlar ergoline’ın kuvvetli noktalarıdır. Ancak başarılı olmamızı sağlayan bir şey daha vardır: bileşenlerimizin çoğunu halen kendimiz üretiriz. Bu durum en önemli noktamız olan kaliteyi getirir.